70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczki i kredyty najlesze oferty przygotownee dla Ciebie

Dodaj Ogłoszenia – Zastanawialiśmy się, co byśmy mogli jeszcze wprowadzić do naszych usług. Nasuwało nam się wiele pomysłów. Jednak nie chcieliśmy ich ot tak wprowadzać w życie. Doszliśmy do wniosku, że najrozsądniejsze będzie to, byśmy po prostu zapytali naszych klientów, czego tak naprawdę jeszcze od nas oczekują. I to był dobry wybór.

Dodaj Ogłoszenia

Wprost nam powiedzieli, że nie mają takiego miejsca, gdzie mogliby umieszczać ogłoszeń i to za darmo. Ponieważ jak wiadomo, nikt w dzisiejszych czasach nie lubi ponosić dodatkowych kosztów. Dlatego też stwierdziliśmy, że po prostu musimy zapewnić naszym klientom właśnie takie miejsce, gdzie będą mogli z różnych kategorii umieszczać ogłoszenia.

W ciągu kilku dni udało nam się stworzyć stronę, która właśnie służyła do tego celu. Nie spodziewaliśmy się, że zainteresowanie będzie tak duże. Już po kilku dniach widniało na tej stronie kilka tysięcy ogłoszeń. Czyli widać, że klientom bardzo się spodobało to rozwiązanie. Także dzięki naszej stronie każdy ma możliwość dodawania bezpłatnych ogłoszeń i to naprawdę przeróżnych kategoriach. Nasi klienci mogą tam umieszczać ogłoszenia odnośnie do sprzedaży działek rolnych czy budowlanych, mogą umieszczać ogłoszenia na temat ofert pracy, śmiało mogą pisać o tym, że mają do wynajęcia, dom, mieszkanie, pokój, kawalerkę, mogą umieszczać również to, że mają różnego rodzaju pojazdy na sprzedaż, samochody, skutery, ciągniki itp.

Na naszej stronie internetowej można również umieszczać ogłoszenia, które dotyczą tego, że ktoś chce oddać swoje zwierzaki w dobre ręce. Mogą to być ogłoszenia związane ze ślubem czy weselem, mogą umieszczać ogłoszenia, że sami oferują jakiekolwiek usługi. Także rozbieżność kategorii jest naprawdę bardzo szeroka. Zapewne każdemu właśnie tę zakładkę podpasuje.

Skorzystanie z danej strony internetowej jest banalnie proste. Wygląda to w następujący sposób:

Po pierwsze należy wejść na stronę internetową naszej firmy, po czym należy kliknąć Rejestracja. Następnie należy wypełnić formularz kontaktowy, podczas jego wypełniania trzeba podać login albo hasło, który już sam musicie wymyślić. Bardzo ważne jest to, że podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego trzeba podać wszystkie dokładne dane osobowe oraz adres e-mail. Po wypełnieniu tych wszystkich danych trzeba kliknąć, ZAREJESTRUJ.

Kolejna czynność polega na tym, ze trzeba wejść na swoją skrzynkę pocztową, w której trzeba znaleźć wiadomość, którą do was prześlemy, będzie to link rejestracyjny, który po prostu trzeba kliknąć, czyli wejść w niego.

Następnie należy zalogować się na stronie internetowej, oczywiście trzeba podać hasło oraz login. Jeżeli już się udało zalogować na stronę internetową, wystarczy kliknąć, zakładkę dodaj ogłoszenie za darmo. Dzięki tej zakładce każdy może dodawać ogłoszenia i to na prawdę w bardzo różnych kategoriach. Każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie właśnie z tej zakładki, powinien umieścić bardzo dokładny opis przedmiotu, który sprzedaje, oczywiście oprócz opisu, powinniśmy umieścić zdjęcie naszego przedmiotu, powinno być ono wyraźne. Także dokładny opis oraz idealne zdjęcie naszego przedmiotu, zapewne przyciągnie uwagę nie jednego klienta.

Warto regularnie sprawdzać naszą stronę internetową, między innymi dlatego, że będziemy dokładnie wiedzieć, co się dzieje z naszym przedmiotem, będziemy również widzieć, jak duże jest zainteresowanie, oraz będziemy widzieć, wszelkie wiadomości od klientów. Aby móc odczytać te odpowiedzi na ogłoszenie wystarczy wejść w zakładkę w wiadomości i to wszystko.

Dodaj ogłoszenia

Dodaj ogłoszenia

0 0 vote
Daj ocenę